DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
aktualizováno: 23.07.2014 08:45:45

Hasičský záchranný sbor Tatra Kopřivnice

Historie
Našli jsme velmi staré fotografie z činnosti před více než sto lety. Již tehdy byla činnost na velmi dobré úrovní, jak po části technické, tak i po stránce počtu členů apod.
Proto přinášíme pár fotografií.

Náš první automobil TATRA K... - Nově přidáno 8.2Fotografie z dob dávno minulých... Nově přidáno 8.2Zde jsou tři fotografie z dob před více než sto lety... Na fotografiích můžete vidět starou hasičárnu, krásné dobové požární automobily nebo například členy v dnes již vzácných uniformách.Tady vám představíme operační karty, které jsou rozděleny dle data na titulu.

Dva velké požáry v podniku. Na první fotce je zobrazen požár z roku 1987, kdy shořel celý přířez kovárny. Požár byl vidět až ve 20 km vzdáleném městě Hranice. Škoda byla nejprve vyčíslena na 2 500 000 Kčs. Poté vyčíslena na škodu mnohonásobně vyšší. S požárem bojovalo 12 jednotek. Tento požár byl i v hlavních večerních zprávách v tehdejší televizi.Další velký požár je z roku 1989. S požárem bojovalo 8 jednotek. Škoda byla vyčíslena na 4 000 000 Kčs. Zcela zničeny rozvody a dopravníky v suterénu.